Ремонт квартири — справа потрібна, але складна. Зазвичай його роблять фахівці, що мають інструмент і досвід. Якщо ж ви будете робити його самостійно, приготуйтеся до труднощів. Підійдіть до ремонту, як до відповідальної і важливої справи. А ця стаття допоможе вам зрозуміти, з чого починається ремонт. Ми розплутаємо цей вузол і надамо вам керівництво до дії.
1. Дизайн.
Обміркуйте і вирішите — якими будуть кімнати в вашому домі. Якщо ваша уява вас підводить, і ви не можете визначитися зі стилем — не біда. Зверніться до дизайнерів, а якщо немає на це грошей, шукайте варіанти в мережі. Інтернет — це великий порадник в області ремонту житла! У рядку пошуку напишіть запит: «Як придумати дизайн кімнати». В заміну ви отримаєте безліч сайтів, готових допомогти.
2. Закупівля матеріалу.
Коли ваша ідея сформована — дійте. Складіть список того, що вам знадобиться. Не забудь про інструмент. Це можуть бути шпателя, валики, ніж, рулетка і.т.д. Можна запитати в магазині, який інструмент знадобиться.
Для закупівлі матеріалу вибирайте універсальні магазини. У них можна купити все відразу. Так вам не доведеться бігати по всьому місту в пошуках матеріалу, уникнете плутанини, заощадите гроші і час.
3. Починайте ремонт правильно.
Багато хто задається питанням: «Звідки починати ремонт». Уявiть, що ви почали з коридору. Потім перейшли в кімнати. Куди будете складати сміття? Звичайно в коридор! Але стривайте, там же зроблений ремонт … Тепер розумієте звідки краще починати роботу? Так, з самого далекого кута квартири. Ще будівельники радять починати з ванни і туалету.
4. Якісна підготовка.
Будь-який ремонт починається з підготовки. Почніть з найбрудніших робіт. Це може бути очищення стелі від побілки, зняття шпалер або демонтаж кахлю. Чим краще ви підготуєте квартиру, тим легше буде її ремонтувати. В розділ підготовки можна помістити і заміну вікон. Так як тільки після їх установки можна начитати малярні та інші роботи.
5. Безпосередньо ремонт.
Для початку потрібно вирівняти стіни. Це робиться за допомогою сухої штукатурки, шпаклівки і шпателів. Все це наноситься на заґрунтовані і забезпечені стіни. Після стін на черзі стеля. Тут ми порадимо вам використовувати натяжний полотно. Цей матеріал практичний і дешевий. Однак його монтаж повинні здійснювати фахівці. Перед натяжкою подбайте про те, щоб на стелі не було тріщин і взбухшіе штукатурки / шпаклівки. Якщо вирішите використовувати натяжна стеля, то знайте — він монтується в самому кінці.
Щоб зробити ремонт підлоги зніміть старе покриття. Найкраще залити стяжку. Але перед цим гідро-ізолюйте підлогу, так як при виконанні стяжки вода може протекти в квартиру знизу.
Для покриття підлоги можна використовувати плитку, ламінат, лінолеум, ковролін і.т.д. Після того, як всі вище перераховане висохне і дасть усадку, переходите до шпалер. Можна використовувати полотна різних розмірів: від 0,5 м. До 1 м. Шириною. Шпалери клеяться в закритому приміщенні, в якому немає протягу. Після обклеювання протягом 2-3 діб не допускати провітрювання. В іншому випадку вони відклеяться.
Це основні етапи виконання ремонту. В кінці залишається збирання меблів і дрібні доопрацювання. Якщо ви впоралися з першою частиною обробки, то спаритесь і з ними. Бажаємо вам успіху в ремонті квартири.